Contact

 

Email adressen:

Algemeen: info@1op25.nl 

Beurs: beurs@1op25.nl

Clubblad: clubblad@1op25.nl

 

Het Bestuur:

 

Voorzitter:

 

Jan Tammenga

Engelberterweg 51c

9723 EK Groningen

050-5416492

aliesagel@home.nl

 

 

 

 

Penningmeester / Beurs:

 

Arthur Janssen

Ommelanderwijk 176

9644 TR Veendam

0598-63 12 45

arthur.janssen@tiscali.nl

 

  Secretaris:

Johan Suk

Kloosterlaan 14

9675 JM Winschoten

0597-750241

j.suk@hotmail.com

 Clubblad / Toerritten:

 

Martin Weijer

Westerbrink 14

9645 AA Veendam

06-38736907

weijerm@gmail.com

 

 

Vice - Voorzitter:

 

Luit Spijk

Blokstad 7

9902 TL Appingedam

0596-620077

draaiwerk@hotmail.com

 

Materiaalbeheer:

 

Eppo Mulder

Bieleveldslaan 10

9617 TA Harkstede

050-404 23 10

ellyvanoosten@ziggo.nl

 

 

 

 Bestuurslid:

Klaas Tuik

Winterpeil 5

9933 DG Delfzijl

0596-610626

hdtuik@ziggo.nl

 

 

 

 

 

 

Door een e-mail met daarin naam, adres, telefoonnummer en emailadres te sturen naar info@1op25.nl kunt u lid worden van 1 : 25.
Het lidmaatschap kost slechts 20 euro voor het lopende jaar en daarna  20.00 euro per kalenderjaar. Het eenmalige inschrijfgeld bedraagt 2,50.